Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Płatne miejsca postojowe na stacji Lotos

e-petrol.pl
2019-12-09 / 09:57
Płatne miejsca postojowe na stacji Lotos

Na początku grudnia miejsca postojowe na gdańskiej stacji paliw Lotosu przy ul. Kołobrzeskiej stały się płatne. To reakcja właścicieli na kierowców okolicznych biur i klientów centrum handlowego, którzy zajmowali miejsca przeznaczone dla klientów stacji.

Wprowadzenie opłat poprzedziła akcja informacyjna, a same znaki z widocznym regulaminem pojawiły się na stacji już w połowie listopada. To pierwsza stacja Lotosu w Trójmieście, na której funkcjonuje takie rozwiązanie.

Sieć Lotos zdecydowała się na taki krok, ponieważ miała powtarzające się sygnały od klientów tej stacji narzekających na brak wolnych miejsc postojowych. Te mieli zajmować klienci znajdującej się tuż obok galerii handlowej, hipermarketu i pracownicy okolicznych firm.

Z opłat za parkowanie wyłączeni są klienci stacji, bowiem zakupy umożliwiają im do 30 min. bezpłatnego parkingu. Pozostali muszą płacić. Doba postoju kosztuje 25 zł, a abonament miesięczny - 250 zł. Opłata za zagubiony bilet także wynosi 250 zł.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu