Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Przetarg na nadzór inwestorski robót budowlanych przy rozbudowie baz paliw PERN

e-petrol.pl
2019-11-22 / 09:35
Przetarg na nadzór inwestorski robót budowlanych przy rozbudowie baz paliw PERN

PERN podał w czwartek, że ogłosił przetarg na wybór firmy pełniącej funkcję nadzoru inwestorskiego robót budowlanych w drugim etapie rozbudowy pojemności magazynowych na paliwa, który obejmie 190 tys. metrów sześc. w bazach w Boronowie, Rejowcu, Emilianowie, Małaszewiczach i Dębogórzu.

W komunikacie PERN podkreślił, że rozbudowa pojemności magazynowych w jego bazach paliw to kolejna z ważnych inwestycji, które wynikają z przyjętego w 2017 r. dokumentu „Polityka Rządu RP dla infrastruktury logistycznej w sektorze naftowym” i znajdują swoje odzwierciedlenie w strategii spółki do 2022 r.

Zadanie to element drugiego etapu rozbudowy baz magazynowych w Boronowie, Rejowcu, Emilianowie, Małaszewiczach i Dębogórzu o dodatkowe 190 tys. metrów sześc. pojemności, a budowa zbiorników magazynowych w bazach paliw, to odpowiedź na znaczący wzrost popytu na świadczone usługi.

Zbiorniki m.in. zostaną przeznaczone do obrotu paliwami, a także do magazynowania zapasów interwencyjnych.
Słowa kluczowe: nadzór inwestorski, PERN, przetarg

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu