Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

AVIA współpracuje z siecią elektrycznych hulajnóg i skuterów

e-petrol.pl/ fot. Unimot
2019-11-07 / 09:34
AVIA współpracuje z siecią elektrycznych hulajnóg i skuterów

Koncern Unimot, tworzący sieć stacji paliw pod marką AVIA poinformował, że od poniedziałku 4 listopada 2019 na ulicach Lublina można spotkać hulajnogi elektryczne oznakowane marką AVIA oraz blinkee.city.

Jak podała sieć w komunikacie, to wynik współpracy, jaką nawiązały firmy Unimot S.A. właściciel sieci stacji paliw AVIA w Polsce oraz spółka Green Electricity sp. z o.o., operator blinkee.city, który w Polsce i Europie oferuje usługi wynajmu elektrycznych skuterów i hulajnóg. Lublin jest pierwszym miastem w Polsce, w którym AVIA i blinkee.city będą działały wspólnie.

- Nasza współpraca ma dwa wymiary. Pierwszy z nich to zaangażowanie stacji AVIA w proces ładowania naszych skuterów i hulajnóg, a drugi to możliwość inwestycji w nasz projekt przez operatorów poszczególnych stacji AVIA, które działają na zasadzie franczyzy, czyli w tym samym modelu biznesowym, który oferuje blinkee.city – mówi Marcin Maliszewski, prezes zarządu blinkee.city.

Na współpracy na samym początku skorzystają mieszkańcy Lublina, dla których przygotowano specjalną promocję. W ramach akcji do połowy listopada każdy kto skorzysta z przejazdu hulajnogą z logotypami AVIA oraz blinkee.city otrzyma specjalny kupon promocyjny na kawę ze szwajcarskiego ekspresu na stacji AVIA w Lublinie.

Robert Nowek, koordynator marki AVIA w Polsce i na Ukrainie, również cytowany w komunikacie powiedział, że rozpoczynając działania z platformą blinkee.city AVIA nie tylko rozszerza portfel usług na stacjach AVIA, ale także daje możliwość rozwijania swojego biznesu partnerom franczyzowym tworzącym sieć AVIA.
Słowa kluczowe: Avia, Blinkee.city, Unimot

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu