Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Unimot ściąga do siebie doświadczonych specjalistów

e-petrol.pl
2019-10-22 / 09:40
Unimot ściąga do siebie doświadczonych specjalistów

Unimot w informacji prasowej podał, że Agnieszka Bobrukiewicz, która do tej pory odpowiadała za marketing marki stacji paliw Benzina z Grupy Orlen w Czechach dołączyła do Grupy Unimot i objęła stanowisko dyrektora marketingu.

Od października 2019 Agnieszka Bobrukiewicz będzie rozwijać sieć stacji paliw AVIA. Do jej obowiązków będzie należało tworzenie oraz implementacja strategii marketingowej i komunikacyjnej marki AVIA w Polsce i na Ukrainie oraz wsparcie spółek z portfolio grupy Unimot.

- Bardzo się cieszymy, że Agnieszka Bobrukiewicz będzie współtworzyła markę AVIA. Jej innowacyjne podejście do marketingu, doświadczenie, pasja oraz ciągła chęć dalszego rozwoju, na pewno będą ogromnym atutem w procesie rozwijania naszej marki - mówi Robert Nowek, koordynator marki AVIA na rynku polskim i ukraińskim.

Unimot podał, że jednym z wyzwań stojących przed zespołem, którym będzie kierowała Agnieszka Bobrukiewicz, jest budowanie świadomości marki AVIA, wsparcie rozwoju koncepcji sklepów na stacjach AVIA w tym kącika kawowego, oferty gastronomicznej oraz produktów pod marką własną. Jej doświadczenie będzie także wykorzystywane do zwiększenia przychodów dodatkowych z franczyzowej sieci stacji AVIA, zarówno na rynku polskim jak i ukraińskim.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu