Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

W zachodniopomorskim działa stacja AVIA

e-petrol.pl
2019-10-15 / 09:52
W zachodniopomorskim działa stacja AVIA

Unimot konsekwentnie rozwija sieć stacji paliw AVIA, właśnie zakończyła rebranding kolejnego obiektu. Nowa stacja zlokalizowana jest w miejscowości Dębno w województwie zachodniopomorskim.

Stacja AVIA w Dębnie dysponuje sześcioma stanowiskami tankowania oraz oferuje paliwa Pb95, ON i LPG. Na terenie placówki uruchomiony został kącik kawowy Esenso Cafe. Sklep prowadzony na stacji działa pod szyldem Carrefour Express i oferuje bogatą ofertę produktową nie tylko dla zmotoryzowanych klientów, ale również dla okolicznych mieszkańców.

- Dążymy do stałego przyjmowania kolejnych stacji paliw do naszej sieci, bo chcemy konsekwentnie budować świadomość marki AVIA– mówi Robert Nowek, koordynator sieci AVIA w Polsce i na Ukrainie.  - Województwo zachodniopomorskie jest terenem, na którym rozpoznawalność marki AVIA jest większa ze względu na bliskość sieci AVIA w Niemczech, która liczy ponad 800 stacji. Dlatego jestem przekonany ze stacja AVIA w Dębnie zostanie dobrze przyjęta przez kierowców tego województwa – dodaje Nowek.

Stacja w Dębnie jest stacją działającą na zasadach franczyzy. Aktualnie sieć AVIA w Polsce liczy 48 placówek, z czego kilka czeka jeszcze na zakończenie procesu rebrendingu.  
Słowa kluczowe: Avia, nowa stacja

Z kraju

Wiadomość tygodnia

Konkurs Produkt Roku 2019 e-petrol.pl

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu