Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Unimot uruchomił sprzedaż asfaltów

e-petrol.pl
2019-10-10 / 09:46
Unimot uruchomił sprzedaż asfaltów

Pozyskany w sierpniu zespół specjalistów zajmujących się importem i dystrybucją produktów asfaltowych już działa. Unimot właśnie pochwalił się pierwszymi zrealizowanymi zleceniami w zakresie sprzedaży produktów asfaltowych.

Unimot przypomniał w komunikacie prasowym, że dział produktów asfaltowych pojawił się pod koniec sierpnia 2019, a już we wrześniu bieżącego roku osiągnął gotowość operacyjną i rozpoczął aktywną sprzedaż. Zespół dziesięciu specjalistów pod kierownictwem Tomasza Borodzieja zrealizował ponad 100 proc. planu na pierwszy miesiąc działalności i może się pochwalić się dystrybucją ponad 10 000 ton produktów asfaltowych.

Produkty asfaltowe sprzedawane obecnie z ramienia Grupy Kapitałowej Unimot będą oferowane na rynku pod marką AVIA Bitumen. Wynika to ze strategii rozwoju, która zakłada sprzedaż wszystkich produktów i usług w pod europejską marką AVIA.
Słowa kluczowe: asfalt, UNIMOT S.A.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu