Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

PERN zorganizuje spotkanie w sprawie planowanej budowy rurociągu paliwowego

e-petrol.pl
2019-09-12 / 09:51
PERN zorganizuje spotkanie w sprawie planowanej budowy rurociągu paliwowego

W Dworze Zieleniewskich w Trzebini w środę, 25 września odbędzie się spotkanie informacyjne przedstawicieli PERN S.A. i władz samorządowych z mieszkańcami gminy w sprawie planowanej budowy rurociągu produktowego Boronów-Trzebinia.

Zgodnie z planem PERN zamierza wybudować rurociąg produktowy Boronów-Trzebinia, który pozwoli zapewnić odpowiednie zaopatrywanie południa Polski w paliwa ciekłe.

Budowa rurociągu produktowego Boronów – Trzebinia jest inwestycją celu publicznego i zadaniem związanym z wdrażaniem programu inwestycyjnego uwzględniającego strategiczne interesy Państwa w zakresie bezpieczeństwa energetycznego. Będą nim tłoczone produkty naftowe do trzebińskiego Terminala Paliw i ma on liczyć około 97 km długości. Będzie to przedłużenie istniejącej magistrali rurociągowej Płock – Koluszki – Boronów.

Jednak w związku z zapytaniami właścicieli działek, na których mają zostać wykonane prace związane z realizacją inwestycji, Burmistrz Miasta Trzebini zwrócił się do inwestora z prośbą o spotkanie z mieszkańcami w sprawie planowanego przedsięwzięcia. Podczas zebrania przedstawiane zostaną założenia inwestycji, cel budowy, harmonogram oraz zasady realizacji w szczególności w odniesieniu do kwestii zajęcia prywatnych działek.
Sprawdź ofertę franczyzową SHELL

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu