Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Zakupy z Carrefourem na kolejnych stacjach paliw

e-petrol.pl
2019-09-11 / 13:45
Zakupy z Carrefourem na kolejnych stacjach paliw

Francuska sieć handlowa walczy z zakazem handlu i znalazła na to sposób. Rozwija sklepy na stacjach paliw, tym razem nawiązując współpracę z siecią Total.

Carrefour Polska nawiązał współpracę z firmą Total Polska, podała spółka. Partnerzy będą współpracować przy otwarciach franczyzowych sklepów Carrefour Express Convenience na stacjach paliw marki Total w całej Polsce.

W sierpniu br. zostały otwarte pierwsze dwa sklepy: w Stolnie i Strzyżawie w województwie kujawsko-pomorskim , a w ciągu pół roku zostanie uruchomionych co najmniej 10 kolejnych. Total Polska to już drugi, po sieci AVIA, międzynarodowy gracz łączący siły z Carrefour w zakresie franczyzy. Firmy planują dalszy dynamiczny rozwój współpracy. Obecnie pod szyldem Carrefour działa ok. 600 sklepów franczyzowych, w tym blisko 60 sklepów zlokalizowanych na stacjach paliw.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu