Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Policja złapała złodzieja paliwa na gorącym uczynku

e-petrol.pl
2019-09-11 / 09:54
Policja złapała złodzieja paliwa na gorącym uczynku

Sprzedaż kradzionego samodzielnie paliwa stanowiła dla 52-latka z woj. kujawsko-pomorskiego podstawowe źródło dochodów. Złodziej wpadł jednak gorącym uczynku.

Policja ze Świecia poinformowała, że zatrzymała 52-latka, który w ciągu ostatnich dwóch miesięcy podjeżdżał na stacje paliw w czterech powiatach województwa i kradł olej napędowy. Mężczyzna uczynił sobie z tego zajęcia źródło utrzymania.

Na nagraniach z monitoringu stacji paliw, zabezpieczonych przez policję, pojawiał się ten sam mężczyzna. Sprawą zajęli się kryminalni i zatrzymali złodzieja tuż po zgłoszeniu kolejnego przestępstwa, tym razem na terenie powiatu bydgoskiego. Zaskoczony mężczyzna został zatrzymany, gdy przejeżdżał przez powiat świecki.

Łącznie mężczyźnie postawiono dziewięć zarzutów, w tym 8 za kradzieże paliwa na terenie powiatów: świeckiego, toruńskiego, bydgoskiego i chełmińskiego oraz za przywłaszczenie samochodu, który wykorzystywał do popełniania przestępstw. 52-latkowi grozi kara do 5 lat więzienia.  
 
Słowa kluczowe: kradzież paliwa, zatrzymanie

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu