Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Sieć Moya chce mieć 250 stacji paliw na koniec 2019

e-petrol.pl
2019-07-29 / 09:47
Sieć Moya chce mieć 250 stacji paliw na koniec 2019

W lipcu należąca do spółki Anwim sieć stacji paliw Moya uruchomiła 5 nowych placówek: w miejscowościach Bobrek (woj. małopolskie), Krynica Morska (woj. pomorskie), Drużbice (woj. łódzkie), Kaliska (woj. pomorskie) oraz Myślibórz (woj. zachodniopomorskie). W efekcie łączna liczba stacji w sieci Moya wzrosła do 217 placówek.

Spółka dąży do tego, aby na koniec roku mieć 250 stacji. Widać, że Anwim przyspieszył w ostatnim czasie z otwieraniem nowych obiektów -w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2019 roku urosła o 10 stacji. Spółka zapewnia, że zrealizuje obowiązujący od wielu lat plan osiągnięcia liczby 250 stacji na koniec 2019 roku, poinformował ISBnews członek zarządu Anwimu ds. handlowych Paweł Grzywaczewski.

Spośród 217 stacji obecnie funkcjonujących obecnie w sieci Moya, 32 stanowią stacje własne firmy Anwim, z czego 5 placówek to obiekty automatyczne.
Słowa kluczowe: Moya, sieć stacji paliw

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu