Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Kto zainwestuje w Onico?

e-petrol.pl
2019-07-16 / 09:55
Kto zainwestuje w Onico?

Społka Onico w ostatnich dniach informowała, że ma problem z finansowaniem przez banki i w z związku z tym poszukuje inwestora branżowego. Wtorkowy ‘’Puls Biznesu’’ podał, że możliwe, iż właściciel sieci Moya pomoże w kłopotach Onico.

Spółka Onico specjalizująca się w handlu i imporcie paliw, w szczególności LPG, diesla i biopaliw, w zeszłym tygodniu ogłosiła, że ma problemy z płynnością, bo banki odmówiły dalszego kredytowania. Wobec tego Onico uruchomiło plan B i możliwe, że znalazło inwestora branżowego. Dziennik podał, że obecnie prowadzone negocjacje dotyczą ustalenia warunków potencjalnej inwestycji kapitałowej w spółkę wraz z uruchomieniem finansowania obrotowego. 

„Puls Biznesu” sugeruje, iż umowę o poufności podpisała z Onico firma Anwim, największy niezależny operator stacji benzynowych w Polsce, działających pod szyldem Moya. Dziennikowi nie udało się jednak wczoraj uzyskać komentarza od żadnej ze stron potencjalnej transakcji. 

Więcej informacji w artykule „Onico liczy na inwestora” opublikowanym  we wtorkowym „Pulsie Biznesu”.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu