Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Spółka Orlen Paliwa dostarczy olej napędowy do spółek KOWR

e-petrol.pl
2019-07-15 / 09:45
Spółka Orlen Paliwa dostarczy olej napędowy do spółek KOWR

Orlen Paliwa i Green Lab Sp. z o.o. zawarły porozumienie o współpracy, które zapewni dostawy oleju napędowego do spółek Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Jak podał Orlen, w ramach pierwszego etapu programu, Orlen Paliwa dostarczy tylko w tym roku ok. 16 mln litrów oleju napędowego, które zabezpieczą potrzeby spółek wchodzących w skład KOWR. Jednocześnie będą kontynuowane rozmowy handlowe pomiędzy partnerami w zakresie dalszej, rozszerzonej współpracy.

Orlen Paliwa będzie dostarczał olej napędowy do spółek KOWR na warunkach, które pozwolą w sposób płynny zabezpieczyć potrzeby podmiotów wchodzących w skład tej organizacji, a jednocześnie przyniosą znaczące oszczędności w zakupie jednego z podstawowych środków produkcji rolnej.

Przedmiotem dalszych negocjacji będą kolejne produkty z szerokiej oferty Grupy Orlen: sól paszowa, tabletki solne do uzdatniania wody z IKS Solino, oleje i środki smarne z Orlen Oil, a także karty flotowe PKN Orlen, usługi Orlen Ochrona, czy nawozy azotowe z Anwil. Rozmowy handlowe z Grupą Orlen będzie kontynuować Green Lab, jako Centrum Usług Wspólnych Spółek KOWR.
Sprawdź ofertę franczyzową SHELL

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu