Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Menedżerowie flot wybrali najlepszą kartę paliwową

e-petrol.pl
2019-06-24 / 09:39
Menedżerowie flot wybrali najlepszą kartę paliwową

Specjaliści z branży flotowej trzeci raz z rzędu uznali Lotos Biznes za najlepszą kartę paliwową w Polsce. Ogłoszenie wyników internetowego Plebiscytu Fleet Derby 2019 odbyło się 18 czerwca w Warszawie.

Plebiscyt trwał od początku roku do 14 czerwca. Głosowanie odbywało się za pośrednictwem strony fleetderby.pl. Brali w nim udział menedżerowie flot, osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach, decydenci flotowi, dostawcy rynkowi, koordynatorzy i zarządzający flotami samochodowymi, przedstawiciele firm z sektora Car Fleet Management oraz partnerzy biznesowi.  

Lotos Biznes to karta skierowana do firm oraz instytucji posiadających samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz inne środki transportu bez względu na rozmiar floty. Oprócz rozliczenia produktów oraz usług dostępnych na stacjach oraz usług dodatkowych wspierających transport – ViaToll, kartą można opłacać przejazdy płatnymi autostradami (odcinki na autostradzie A1, A2 i A4).

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu