Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Przy trasie S8 Lotos wybuduje dwie stacje paliw

e-petrol.pl
2019-06-18 / 09:56
Przy trasie S8 Lotos wybuduje dwie stacje paliw

Grupa Lotos przejmie w dzierżawę od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) dwa miejsca obsługi podróżnych (MOP) przy drodze S8.

Dzierżawa i zagospodarowanie dotyczy dwóch MOP-ów: Budykierz i Przyjmy. Pierwszy zlokalizowany będzie po wschodniej stronie S8, na trasie obwodnica Wyszkowa–Poręba. Skorzystać z niego będą mogli kierowcy udający się w stronę Białegostoku, Łomży czy Suwałk. Drugi MOP znajdzie się po drugiej stronie ekspresówki, na odcinku Poręba–Ostrów Mazowiecka, w kierunku Warszawy. Obie stacje Lotos planuje włączyć do swojej sieci w pierwszym lub drugim kwartale 2021 r.

Obecnie koncern obsługuje 20 MOP-ów w całym kraju. Stacje znajdują się w ciągu autostrad A1, A2, A4 i A6 oraz dróg ekspresowych S3 i S7. Do końca pierwszego kwartału 2021 r. do sieci włączonych zostanie kolejnych 12 punktów. W planach spółki jest także wyposażenie niektórych stacji w szybkie ładowarki do pojazdów elektrycznych. 
Słowa kluczowe: Lotos, nowe stacje, S8

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu