Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Anwim dołączył do Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego

e-petrol.pl
2019-05-14 / 09:54
Anwim dołączył do Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego

Niezależna firma sektora paliwowego w Polsce i operator sieci stacji paliw Moya - spółka Anwim, dołączyła do grona POPiHN w charakterze członka stowarzyszonego.

Anwim od 27 lat zajmuje się sprzedażą oraz transportem paliw na terenie całej Polski. Spółka jest operatorem szóstej pod względem wielkości sieci stacji paliw w Polsce – Moya, która w tym roku obchodzi dekadę działalności na polskim rynku.

Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) to organizacja pracodawców, reprezentująca interesy największych w Polsce przedsiębiorstw, działających w obszarze produkcji i dystrybucji paliw płynnych, infrastruktury paliwowej, produkcji i dystrybucji olejów smarnych.

Informacja o przyjęciu w poczet członków Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego to dla spółki Anwim i sieci stacji paliw Moya bardzo dobra wiadomość. Jesteśmy przekonani, że skutkiem przyłączenia będzie obopólne wzbogacenie i wymiana wiedzy eksperckiej oraz wzmocnienie wspólnego głosu w dialogu społecznym, dotyczącym branży paliwowej – zapewnia Rafał Pietrasina, Prezes Zarządu Anwim S.A.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu