Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Sieć Moya otwiera kolejne stacje

e-petrol.pl
2019-05-13 / 09:41
Sieć Moya otwiera kolejne stacje

Sieć stacji paliw Moya realizuje swój plan rozwoju i otwiera kolejne stacje w całej Polsce. Zgodnie z przyjętą strategią firmy do końca 2023 r. sieć ma się rozrosnąć do 350 obiektów w niebieskich barwach.

Moya to marka, która rozwija się w oparciu o dwudziestosiedmioletnie doświadczenie zebrane przez Anwim S.A., operatora sieci, podczas działalności  na polskim rynku. Już drugi rok z rzędu, sieć stacji paliw MOYA szczyci się tytułem najszybciej rosnącej sieci stacji paliw w Polsce.

Ostatnie dziesięć lat to przede wszystkim wyzwania, które podejmowaliśmy, aby krok po kroku osiągnąć dzisiejszą pozycję. Jesteśmy szczególnie zadowoleni ze zwiększenia sprzedaży paliw na stacjach w sieci Moya – średnio o ponad 10 proc. w stosunku do zeszłego roku – mówi cytowany w komunikacie sieci Rafał Pietrasina, Prezes Zarządu Anwim S.A.

Rozwijająca się od 2009 roku sieć liczy obecnie 211 placówek, w tym 35 stacji własnych. Obecnie Moya to szósta pod względem wielkości sieć paliw w Polsce. Tylko w kwietniu do sieci dołączyły cztery stacje: w Prabutach, Kłodzku, Rumunkach Skępskich oraz Jeleniej Górze.
Słowa kluczowe: Anwim S.A., Moya, Rafał Pietrasina

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu