Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Elektromobilność - szansa czy zagrożenie dla stacji paliw?

e-petrol.pl
2018-09-12 / 07:37
Elektromobilność  - szansa czy zagrożenie dla stacji paliw?

Właściciele stacji paliw, śledząc doniesienia o planach rozwoju elektromobilności w Polsce, zastanawiają się często, czy to dla nich szansa, czy konkurencja? Czy warto rozszerzyć ofertę stacji o ładowarkę dla aut? Ile trzeba wydać? Kiedy to się zwróci? Czy można na tym zarobić, skoro samochód kierowca ładuje za darmo? Dowiedz się, jakie są odpowiedzi na te pytania!

By pomóc dowiedzieć się wszystkiego w kwestii elektromobilności i ułatwić podjęcie decyzji biznesowych, przygotowaliśmy podczas Międzynarodowych Targów Paliwowych "Stacja i Biznes Przyszłości Wrocław 2018" specjalną konferencję i możliwość spotkania się z dostawcami tych rozwiązań. Adresaci - właściciele i zarządzający stacjami paliw w Polsce - posłuchają wystąpień o montowaniu na stacjach ładowarek różnego typu, wymaganiach z tym związanych, formalnościach czy nakładach inwestycyjnych. Poznają możliwości technicznego wsparcia dla zarządzania ładowarką na stacji. Posłuchają też opinii kierowców i producentów aut na temat perspektyw rozwojowych elektromobilności w Polsce. Partnerem merytorycznym konferencji jest firma EV Plus, zaś wśród prelegentów eksperci z firm Garo, Ensto, BMW czy GOK.

Oprócz konferencji na terenie Targów znajdzie się też specjalna Strefa Elektromobilności, gdzie można na własne oczy zobaczyć różne instalacje, przetestować rozwiązania czy zasięgnąć porady ekspertów-dostawców rozwiązań w zakresie technologii EV.

Zgłoś się i przyjedź do Wrocławia 26 i 27 września 2018!

Zobacz: https://www.targipaliwowe.pl/pl/imprezy-towarzyszace/elektromobilnoscNiektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu