Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości
Live Chat Software
Lotos Paliwa
XVII Spotkanie Branży Paliwowej Polski Rynek LPG

Spotkanie Polski Rynek LPG: zapraszamy na kolejną edycję!

e-petrol.pl
2021-05-07 / 09:12
Spotkanie Polski Rynek LPG: zapraszamy na kolejną edycję!

W roku 2020 nie udało nam się spotkać ze względu na sytuację pandemiczną. W tym roku postępy walki z koronawirusem są jednak na tyle widoczne, że już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych na siedemnastą edycję Spotkania Branży Paliwowej Polski Rynek LPG. Odbędzie się ona w gdańskim hotelu Radisson Hotel & Suites.

XVII Spotkanie Branży Paliwowej Polski Rynek LPG odbędzie się 6-7 października 2021 r. w Gdańsku. Hotel Radisson Hotel & Suites Gdańsk znajduje się w kompleksie Deo Plaza, który zapewnia gościom możliwość zatrzymania się tuż obok popularnego Długiego Targu z zabytkowymi kamienicami i słynną fontanną Neptuna.

Tematyka spotkania w dużej mierze jest już znana - omówimy tematy, które planowaliśmy zaprezentować podczas ubiegłorocznej konferencji. Powiemy więc o wpływie pandemii COVID-19 na gospodarkę oraz sytuacji na polskim rynku LPG. Porozmawiamy także o infrastrukturze i perspektywach rozwoju rynku LNG w Polsce, a także o bieżących zagadnieniach prawno-podatkowych dotyczących branży LPG.

Wszystkie aktualne informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie https://spotkaniapaliwowe.pl/pl/lpg   

Już teraz zapraszamy Państwa do przesyłania zgłoszeń uczestnictwa.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.