Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Wyjątkowe wydarzenie konferencyjne dla branży biopaliw

e-petrol.pl
2021-04-28 / 09:30
Wyjątkowe wydarzenie konferencyjne dla branży biopaliw

Information Market SA – wydawca portalu e-petrol.pl, zaprasza pod koniec września do Krakowa na XIV Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek Biopaliw oraz X Konferencję Krajowej Izby Biopaliw (KIB). Formuła tegorocznego spotkania wynika z potrzeb uczestników rynku paliw i biopaliw oraz członków KIB, którym wspólna przestrzeń umożliwi spotkanie się, wymianę doświadczeń i rozmowy biznesowe w szerszym gronie.

Dzięki połączeniu konferencji branżowej organizowanej przez Information Market oraz jubileuszowej konferencji Krajowej Izby Biopaliw wszyscy zainteresowani tematyką związaną z rynkiem biokomponentów i biopaliw ciekłych w Polsce i Europie będą mogli spotkać się w jednym miejscu i czasie, aby odbudować kontakty i biznesowe relacje.

W tym roku organizator zachęca Państwa do zarezerwowania w swoich kalendarzach terminu 22-23 września 2021 r. i zgłoszenia udziału w XIV Spotkaniu Branży Paliwowej - Polski Rynek Biopaliw oraz X Konferencji Krajowej Izby Biopaliw. 

Tematami, wokół których w tym roku będą toczyć się dyskusje to otoczenie regulacyjne i Narodowy Cel Redukcyjny oraz Blending wall, czyli możliwości zwiększania udziału biokomponentów w paliwach. Na koniec części konferencyjnej zaplanowana jest debata na temat strategii realizacji celu OZE w transporcie, w kontekście coraz ambitniejszych planów UE.

Ze względu na spodziewany udział większej liczby gości zagranicznych, organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne na język angielski wszystkich wystąpień podczas części konferencyjnej oraz umożliwia wykupienie dostępu on-line do transmisji on-line.

Aktualna agenda wydarzenia jest dostępna na stronie www.spotkaniapaliwowe.pl

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.