Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości
Live Chat Software

Szukamy Produktu Roku 2020 e-petrol.pl

e-petrol.pl
2020-07-28 / 10:01
Szukamy Produktu Roku 2020 e-petrol.pl

Wybierzmy najlepszego! Już po raz drugi będziemy chcieli znaleźć Produktu Roku e-petrol.pl. Niebawem rozpoczniemy prezentację kandydatur do naszego wyróżnienia, które z całą pewnością stanowić będzie cenny impuls w promocji rozwiązań mogących zmieniać polski rynek paliwowy.

Rozpoczynamy drugą edycję konkursu zachęceni i zmotywowani wynikami, jakie przyniosła pierwsza w ubiegłym roku. Jej zwycięzcą została Giełda Dewiz, która zwyciężyła w plebiscycie, w którym oddano niemal 60 tys. głosów. 

Giełda Dewiz dynamicznie rozwija swoje usługi, mogące stanowić dochodowe uzupełnienie stacyjnej działalności. Kantor Giełdy Dewiz jest już oferowany na ponad 150 stacjach, a kolejne obiekty są zainteresowane wprowadzeniem tych usług. Więcej szczegółów zobaczyć można na promocyjnym materiale wideo.

Podobnie jak przed rokiem w drugiej edycji konkursu poszukujemy najlepszych produktów, usług i rozwiązań, zarówno innowacyjnych, jak i już istniejących, które mogą mieć znaczenie dla rozwoju stacji paliw i handlu paliwami.

Druga edycja konkursu będzie składać się z dwóch części:

Pierwszą będzie prezentacja i promocja nominowanych produktów w okresie od 1 maja do 30 października 2020 r. 

Szczegółowe informacje dotyczące ich zalet, właściwości i funkcji będą dostępne za pośrednictwem:

portalu e-petrol.pl
newslettera e-petrol.pl
kwartalnika „Na Stacji Paliw”
mediów społecznościowych

Drugi etap to głosowanie internetowe w dniach 2 - 30 listopada 2020 r., podczas którego na portalu e-petrol.pl, będzie można zagłosować na najlepszy z najlepszych produktów. 

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.