Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości
Live Chat Software

PaliwaRolnicze.pl - nowy serwis w ofercie Information Market S.A.

e-petrol.pl
2020-07-03 / 09:17
PaliwaRolnicze.pl - nowy serwis w ofercie Information Market S.A.

Nowy serwis adresowany do odbiorców z branży rolnej pozwala na wyszukanie zaufanych dostawców paliw i bezpośredni kontakt z nimi.

Serwis paliwarolnicze.pl jest unikatowym źródłem informacji i wsparciem dla nowoczesnego rolnictwa opartym o wieloletnią znajomość polskiego rynku paliwowego. Dzięki niemu użytkownicy będą mogli z łatwością odnaleźć dostawców różnych gatunków paliw, wykorzystywanych w rolnictwie – w ofercie docelowo pojawi się olej napędowy B0 i B7, olej opałowy oraz gaz płynny. Serwis będzie też zawierać informacje dot. instalacji zbiornikowych.

Serwis zawierać będzie także informacje o aktualnych cenach paliw i wiadomości związane z sytuacją na rynku paliwowym. Ciekawym udogodnieniem dla klientów może być także barometr obrazujący zmienność cen oleju napędowego na krajowym rynku paliw.

Paliwarolnicze.pl to narzędzie, które z pewnością pomoże w optymalizacji zakupów paliw i pozwoli na oszczędność czasu i zdobycie cennych informacji rynkowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat serwisu - skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@paliwarolnicze.pl

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.