Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

System Tank Robot - kolejny nominowany do tytułu ''Produktu Roku 2019 e-petrol.pl''

e-petrol.pl
2019-10-07 / 09:17
System Tank Robot - kolejny nominowany do tytułu ''Produktu Roku 2019 e-petrol.pl''

Tank Robot jest inteligentnym, prostym w obsłudze systemem pomiaru ilości produktów ciekłych oraz detekcji wycieków. Dzięki dotykowemu wyświetlaczowi o przekątnej 10 cali zyskujemy czytelny podgląd bieżących stanów magazynowych, statusów czujników, historii dostaw, alarmów itp.

Oprócz pomiaru stanów magazynowych zbiorników (wysokość napełnienia, objętość, objętość w przeliczeniu do 15C, temperatura, poziom i objętość wody) może również pełnić funkcję systemu alarmującego o przepełnieniu oraz systemu bezpieczeństwa. Wszystkie te informacje dostępne są online za pomocą przeglądarki internetowej bez dodatkowego abonamentu.

Najważniejsze cechy:
 • QGC - QUICK GLANCE SYSTEM – wszystkie najważniejsze informacje na jednym ekranie
 • wbudowana drukarka
 • pomiar ilości produktu
 • pomiar temperatury produktu
 • korekcja temperaturowa ilości produktu
 • automatyczna detekcja dostawy
 • pomiar ilości wody
 • sygnalizacja niskiego lub wysokiego produktu, wysokiej wody, dostawy
 • sygnalizacja awarii sondy
 • sygnalizacja aktywacji czujnika optycznego cieczy lub oparów (węglowodory, alkohole itp...)
 • sygnalizacja awarii czujnika
 • zdalne powiadomienie o zdarzeniu
 • sterowanie urządzeniami zewnętrznymi
 • dostęp przez www z dowolnego miejsca
 • współpraca z systemami nadrzędnymi
Ilość paliwa w zbiornikach, historię dostaw oraz alarmów możemy sprawdzić za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej na dowolnym komputerze. Bez abonamentów, bez dodatkowych opłat. Po prostu: otwieramy przeglądarkę, wpisujemy nadany przez producenta adres systemu TankRobot i gotowe! Daje to ogromną wygodę, łatwość obsługi, bezpieczeństwo. Mamy stały podgląd na żywo do stanów czujników, ilości paliwa, alarmów minimalnego czy maksymalnego poziomu. Widzimy wszystkie dostawy (ilość przed, ilość po, ilość dostawy) a wszystko przeliczone również na objętość w 15 stopniach. Zdalnie można nawet wydrukować potwierdzenie dostawy za pomocą wbudowanej drukarki.

TankRobot to w końcu jedyny system oferowany również w modelu EaaS. Co to oznacza? Jeśli w firmie brak jest w danym momencie środków na inwestycję 2AK oferuje różne możliwości zakupu systemu. Można np. wypożyczyć urządzenie i w cenie raty mieć pełny montaż, obsługę serwisową i wsparcie techniczne dla personelu. Bez angażowania dużego kapitału, wygodnie i z gwarancją samego producenta. System TankRobot produkowany jest na miejscu w Polsce, stąd gwarantowane jest pełne wsparcie merytoryczne, techniczne i produktowe. Bez żadnych opłat oferujemy aktualizację systemu i wsparcie telefoniczne w języku polskim.


O konkursie:

Celem konkursu jest przedstawienie firmom z branży najlepszych produktów, usług i rozwiązań, zarówno innowacyjnych, jak i już istniejących oraz ich promocja. Na rynku pojawia się cały czas ogromna ilość innowacyjnych produktów i rozwiązań, co przyczynia się do rozwoju i pojedynczych stacji paliw, i sieci stacji, i całego sektora.

Nominowani finaliści otrzymają wyróżnienie, a w drodze głosowania internetowego, wezmą udział w konkursie „Produkt Roku 2019 e-petrol.pl”. Nominowane produkty będą prezentowane i promowane w okresie od 1 sierpnia do 31 października 2019 r.

Od 4 listopada 2019 r. do 29 listopada 2019 r. uczestnicy rynku paliwowego, w drodze głosowania internetowego na portalu e-petrol.pl, będą mogli wyłonić najlepszy z najlepszych produktów. Po więcej informacji zapraszamy na konkursową stronę https://www.konkurs.e-petrol.pl

Jeśli uważają Państwo, że jakiś produkt powinien wziąć udział w konkursie – prosimy o kontakt pod adresem: konkurs@e-petrol.pl.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu