Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Wielkogabarytowy witacz dla stacji paliw firmy Graffico - nominacja do tytułu Produkt Roku 2019 e-petrol.pl

e-petrol.pl
2019-09-02 / 10:08
Wielkogabarytowy witacz dla stacji paliw firmy Graffico - nominacja do tytułu Produkt Roku 2019 e-petrol.pl

Nową pozycją na liście nominacji do tytułu Produkt Roku 2019 e-petrol.pl jest wielkogabarytowy witacz dla stacji paliw firmy Graffico

Wielkogabarytowy witacz dla stacji paliw to wysoka konstrukcja z logo zlokalizowanym na szczycie. Maksymalny wymiar konstrukcji, którą oferujemy klientom to 25m. 

Wysokość witacza określana jest indywidualnie, z wykorzystaniem próby balonowej. Taka forma reklamy to silny lokalizator, dzięki któremu klienci zawsze znajdą właściwą drogę na autostradach, drogach krajowych, czy w środku miast. 

Witacze realizowane są DDMI (design, documentation, manufacture, installation), co oznacza, że cały projekt wykonywany jest kompleksowo, w jednej firmie - od projektu graficznego i budowlanego, przez produkcję, montaż fundamentu i konstrukcji, po dokumentację powykonawczą.

WITACZ Z NOGAMI DO NIEBA
Witacze i konstrukcje reklamowe produkowane są aż do 25m! Aby klient mógł zwizualizować sobie projekt w przestrzeni, w tym celu wykonywane są próby balonowe, dzięki którym wysokość konstrukcji można dostosować zarówno do wymagań klienta oraz warunków otoczenia i krajobrazu.

LOGO NA WYSOKOŚCI – ZWYKŁE, CZY OBROTOWE?
Na witaczu można umieścić każdy rodzaj reklamy. Najczęściej jest to logo/kaseton wykonane, podświetlone modułami LED.  Jeżeli lokalizacja wymaga nietypowych rozwiązań, można zrealizować logo obrotowe albo trójstronne. Dzięki temu rozwiązaniu reklama będzie nie tylko widoczna z daleka, ale również będzie przyciągała uwagę. 

EKOLOGICZNA REKLAMA 
Witacze dla stacji paliw rozświetlane są modułami LED o wysokim IP, które świecą nieprzerwanie przez 17 lat. To ekologiczne rozwiązanie sprawia, że reklama zużywa mało prądu i jest bezawaryjna. Dodatkowo może być wspierana fotowoltaiką. 

BEZPIECZEŃSTWO PONAD WSZYSTKO!
Z uwagi na  znaczną wysokość, reklama musi spełnić normy budowlane PN-EN 1991-1-4, by być bezpieczną dla otoczenia. Każda konstrukcja jest przygotowywana przez zespół inżynierów, którzy dbają o zachowanie norm i bezpieczną technologię. W zależności od wysokości witacza inżynierowie projektuję odpowiedni fundament, który zapewni witaczowi stabilność. Dodatkowo wszystkie konstrukcje projektowane są tak, by spełniać bardzo wymagające normy wiatrowe w różnych regionach Polski. 

MONTAŻ TYLKO SPECJALISTYCZNY
Aby zamontować tak wysoką konstrukcję, potrzebny jest specjalistyczny montaż, dzięki któremu witacz zostanie osadzony na wcześniej przygotowanym fundamencie. 

O konkursie:

Celem konkursu jest przedstawienie firmom z branży najlepszych produktów, usług i rozwiązań, zarówno innowacyjnych, jak i już istniejących oraz ich promocja. Na rynku pojawia się cały czas ogromna ilość innowacyjnych produktów i rozwiązań, co przyczynia się do rozwoju i pojedynczych stacji paliw, i sieci stacji, i całego sektora.

Nominowani finaliści otrzymają wyróżnienie, a w drodze głosowania internetowego, wezmą udział w konkursie „Produkt Roku 2019 e-petrol.pl”. Nominowane produkty będą prezentowane i promowane w okresie od 1 sierpnia do 31 października 2019 r.

Od 4 listopada 2019 r. do 29 listopada 2019 r. uczestnicy rynku paliwowego, w drodze głosowania internetowego na portalu e-petrol.pl, będą mogli wyłonić najlepszy z najlepszych produktów. Po więcej informacji zapraszamy na konkursową stronę https://www.konkurs.e-petrol.pl/

Jeśli uważają Państwo, że jakiś produkt powinien wziąć udział w konkursie – prosimy o kontakt pod adresem: konkurs@e-petrol.pl.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu