Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Odwodnienie liniowe FASERFIX®KS+ nominowane do tytułu Produkt Roku 2019 e-petrol.pl

e-petrol.pl
2019-08-30 / 07:55
Odwodnienie liniowe FASERFIX®KS+ nominowane do tytułu Produkt Roku 2019 e-petrol.pl

System FASERFIX®KS+ to odwodnienie, które nie wymaga wykonywania opaski na budowie, dzięki czemu montaż, czy wymiana odwodnienia na stacji paliw może trwać zaledwie kilka godzin. Innowacyjny produkt znalazł się na liście nominowanych do tytułu Produkt Roku 2019 e-petrol.pl.

Zastosowanie systemu FASERFIX®KS+ pozwala na oszczędność czasu i kosztów. Wykorzystany do produkcji odwodnienia beton wysokiej klasy C50/60 daje gwarancję stabilności i wytrzymałości. 

Wiele wariantów rusztów

Szeroki wybór rusztów wykonanych z żeliwa, tworzywa, stali ocynkowanej lub stali nierdzewnej pozwalają na proste dostosowanie rozwiązania do wymogów inwestycji. Ruszty dostępne są w trzech szerokościach nominalnych: 100, 150 i 200 mm.

Wysoka jakość i wytrzymałość materiału

FASERFIX®KS+ to produkt bardzo wytrzymały, co jest szczególnie ważne na stacjach paliw, gdzie odbywa się bardzo intensywny ruch kołowy. Odwodnienia FASERFIX®KS+ są dostępne w klasie wytrzymałości E 600.

Dodatkowo parametry, takie jak średnia nasiąkliwość - 4,8%, średni ubytek masy przy zamrażaniu/odmrażaniu z udziałem soli - 0,02 kg/m2, czy klasa ekspozycji - XF4, XA3 podwyższają bezpieczeństwo. 

Korytka długości 4 m i 1 m

Dzięki czterometrowym odcinkom instalacja ciągów odbywa się sprawnie, co znacząco wpływa na oszczędność czasu. Zmniejszona ilość połączeń ma szczególne znaczenie, gdy wymagana jest określona szczelność,

Materiały stosowane do wykonania odwodnień liniowych FASERFIX®KS+ są zgodne z normą europejską dotyczącą odwodnień liniowych tj. PN EN 1433.


O konkursie:

Celem konkursu jest przedstawienie firmom z branży najlepszych produktów, usług i rozwiązań, zarówno innowacyjnych, jak i już istniejących oraz ich promocja. Na rynku pojawia się cały czas ogromna ilość innowacyjnych produktów i rozwiązań, co przyczynia się do rozwoju i pojedynczych stacji paliw, i sieci stacji, i całego sektora. 

Nominowani finaliści otrzymają wyróżnienie, a w drodze głosowania internetowego, wezmą udział w konkursie „Produkt Roku 2019 e-petrol.pl”. Nominowane produkty będą prezentowane i promowane w okresie od 1 sierpnia do 31 października 2019 r

Od 4 listopada 2019 r. do 29 listopada 2019 r. uczestnicy rynku paliwowego, w drodze głosowania internetowego na portalu e-petrol.pl, będą mogli wyłonić najlepszy z najlepszych produktów. Po więcej informacji zapraszamy na konkursową stronę https://www.konkurs.e-petrol.pl/

Jeśli uważają Państwo, że jakiś produkt powinien wziąć udział w konkursie – prosimy o kontakt pod adresem: konkurs@e-petrol.pl.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu