Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Chusteczki nawilżone CZYSTY nominowane do tytułu Produktu Roku 2019 e-petrol.pl

e-petrol.pl
2019-08-23 / 07:13
Chusteczki nawilżone CZYSTY nominowane do tytułu Produktu Roku 2019 e-petrol.pl

Na liście nominacji do tytułu Produkt Roku 2019 e-petrol.pl pojawiła się seria nawilżonych chusteczek do czyszczenia i pielęgnacji o różnym zastosowaniu firmy TOP-SERVIS.

Sama chusteczka do czyszczenia kokpitu jest  dużych rozmiarów 30x20 cm.  Pakowana jest pojedynczo co sprawia jej ekskluzywność. Opakowanie jest estetyczne i delikatne w dotyku. Każda chusteczka oprócz czynnika pielęgnującego nasączona jest przyjemnym zapachem. Seria produktów przeznaczona jest przede wszystkim użytkownikom aut. Ale śmiało mogą także skorzystać kobiety np. przy przetarciu sympatycznie pachnącą chusteczką swojego buta. 

CHUSTECZKI NAWILŻONE CZYSTY to produkt wysokiej jakości, wyjątkowo skuteczny w pielęgnacji kokpitów aut, szyb samochodowych, elementów nadwozia aut, obuwia. Dostępny w różnych egzotycznych wariantach zapachowych (Jaśmin, Karaiby, Thai, Grejfrut, Sea, Cytryna, Zielony Wodospad).   
  • Chusteczki wykonane są z niepylącej włókniny najwyższej jakości, która nie pozostawia śladów po czyszczeniu. 
  • Nasączone są środkiem, który doskonale usuwa wszelkiego rodzajów zabrudzenia, regeneruje czyszczone powierzchnie i pozostawia przyjemny zapach.
  • Dzięki właściwościom antystatycznym zapobiegają nadmiernemu gromadzeniu się na nich kurzu oraz chronią materiał przed starzeniem i promieniowaniem UV.
  • Przywracają naturalny wygląd, nabłyszczają, wydobywają pierwotny kolor i blask czyszczonych powierzchni.
  • Chusteczki CZYSTY są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią swój czas i jednocześnie lubią mieć zadbane rzeczy.

O konkursie:

Celem konkursu jest przedstawienie firmom z branży najlepszych produktów, usług i rozwiązań, zarówno innowacyjnych, jak i już istniejących oraz ich promocja. Na rynku pojawia się cały czas ogromna ilość innowacyjnych produktów i rozwiązań, co przyczynia się do rozwoju i pojedynczych stacji paliw, i sieci stacji, i całego sektora. 

Nominowani finaliści otrzymają wyróżnienie, a w drodze głosowania internetowego, wezmą udział w konkursie „Produkt Roku 2019 e-petrol.pl”. Nominowane produkty, będą prezentowane i promowane w okresie od 1 sierpnia do 31 października 2019 r

Od 4 listopada 2019 r. do 29 listopada 2019 r. uczestnicy rynku paliwowego, w drodze głosowania internetowego na portalu e-petrol.pl, będą mogli wyłonić najlepszy z najlepszych produktów. Po więcej informacji zapraszamy na konkursową stronę https://www.konkurs.e-petrol.pl/

Jeśli uważają Państwo, że jakiś produkt powinien wziąć udział w konkursie – prosimy o kontakt pod adresem: konkurs@e-petrol.pl.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu