Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Szukamy Produktu Roku 2019 e-petrol.pl

e-petrol.pl
2019-07-08 / 07:22
Szukamy Produktu Roku 2019 e-petrol.pl

Celem konkursu jest ułatwienie właścicielom i operatorom stacji paliw dotarcia do najlepszych aktualnie oferowanych rynkowych rozwiązań i produktów.

Rynek posiada ogromną liczbę nowości, co przyczynia się do ciągłego rozwoju pojedynczych stacji paliw, a w konsekwencji całego sektora. Organizator, wykorzystując bezpośredni kontakt z uczestnikami rynku paliw, we współpracy z niezależnymi partnerami, nominuje w rozpoczętym konkursie najlepsze produkty, które w znaczący sposób:
- usprawniają procesy pracy, 
- zwiększają przychody, 
- optymalizują koszty,
- poprawiają jakość obsługi klienta, 
- w inny sposób pozytywnie wpływają na rozwój szeroko pojętego rynku paliwowego.

Firmy, których produkty zostały nominowane stają się finalistami konkursu, otrzymują wyróżnienie oraz wezmą udział w głosowaniu internetowym, które wyłoni zwycięzcę w pierwszej edycji konkursu „Produkt Roku 2019 e-petrol.pl”. 

Produkty będą sukcesywnie prezentowane przez nasze media w okresie od 15 lipca do 31 października 2019 r. Od 4 listopada do 29 listopada 2019 r. uczestnicy rynku paliwowego będą mogli wyłonić najlepszy z najlepszych produktów w drodze głosowania internetowego na portalu e-petrol.pl. 

Szczegóły znajdą Państwo pod adresem: https://www.konkurs.e-petrol.pl

Jeśli uważają Państwo, że jakiś produkt powinien wziąć udział w konkursie – prosimy o kontakt pod adresem: konkurs@e-petrol.pl 
Sprawdź ofertę franczyzową SHELL

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu