Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Rynek LPG
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

XIV Spotkanie Polski Rynek LPG za nami

e-petrol.pl
2017-10-20 / 09:39
XIV Spotkanie Polski Rynek LPG za nami

Zagadnienia podatkowe, bezpieczeństwo energetyczne i kwestie techniczne - to główne tematy poruszane podczas XIV Spotkania Polski Rynek LPG, które w dniach 18-19 X odbyło się w Sopocie.

Konferencja zorganizowana przez firmę Information Market SA, wydawcę portalu e-petrol.pl, zgromadziła w jednym miejscu przedstawicieli wszystkich liczących się firm z branży gazu płynnego w Polsce. W spotkaniu udział wzięło ponad 160 osób, które miały okazję zbudować cenne biznesowe kontakty oraz poszerzyć wiedzę na temat różnych aspektów funkcjonowania rynku LPG.

W trakcie konferencji szczególnym zainteresowaniem cieszył się  panel tematyczny poświęcony zagadnieniom prawno-podatkowym prowadzony przez Beatę Hudziak z firmy  8Tax Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu w pracy z firmami z sektora paliwowego, przybliżyła ona zmiany, jakie dokonały się w ostatnich kilkunastu miesiącach w związku z działaniami uszczelniającymi system podatkowy oraz omówiła planowane nowelizacje przepisów m.in. w zakresie split payment.

Szersza relacja z konferencji LPG w Sopocie będzie niebawem dostępna na stronie wydarzenia.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.