Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Rynek LPG
Live Chat Software

Spotkanie Branży LPG 2020 zostało odwołane

IMSA
2020-11-04 / 13:30
Spotkanie Branży LPG 2020 zostało odwołane

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju oraz wprowadzeniem kolejnych obostrzeń, organizator wydarzenia zmuszony został do odwołania organizacji ''XVII Spotkania Branży Paliwowej - Polski Rynek LPG'', w terminie 25-26 listopada 2020 r. w Gdańsku.

Oświadczenie organizatora - Information Market SA:

Z uwagi na trwające zagrożenie epidemiczne spowodowane przez wirusa COVID-19, oraz brak możliwości organizacji wydarzenia w pierwotnym terminie i miejscu, zmuszeni jesteśmy do odwołania tegorocznej edycji „Spotkania Branży Paliwowej - Polski Rynek LPG” zaplanowanej na 25-26 listopada 2020 r., w Radisson Hotel & Suites w Gdańsku.

Chcemy zapewnić, że najważniejszym kryterium przy podejmowaniu decyzji o organizacji kolejnych spotkań branżowych, jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo uczestników wydarzenia. Wierzymy, że sytuacja w najbliższych miesiącach unormuje się i pozwoli na niezakłóconą organizację przyszłorocznej edycji konferencji, w październiku 2021 r.

O wszelkich zmianach będziemy informować na stronie internetowej wydarzenia:

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.