Live Chat Software

Shell zapowiada uruchomienie ładowarek dużej mocy do końca 2021 roku

e-petrol.pl/fot. Shell
2020-01-13 / 09:43
Shell zapowiada uruchomienie ładowarek dużej mocy do końca 2021 roku

Shell, we współpracy z operatorem sieci ładowania IONITY, uruchomił na Węgrzech pierwszą stację ładowania pojazdów elektrycznych wysokiej mocy w Europie Środkowej i Wschodniej, podała spółka.

Dodatkowo Shell udostępnia też pierwszy publiczny punkt ładowania w ramach usługi Shell Recharge — swojej globalnej marki ładowania pojazdów elektrycznych. Oba punkty umożliwią kierowcom ładowanie samochodów na stacjach Shell podczas długich podróży.

Koncern poinformował, że do końca 2021 roku planuje udostępnienie 100 stacji z punktami ładowania pojazdów elektrycznych w Europie Środkowej i Wschodniej.

Rzeczniczka prasowa Shell Polska Anna Papka w rozmowie z ISBnews powiedziała, że trwają także prace nad uruchomieniem pierwszych stacji Shell-IONITY w Polsce. Z 21 stacji IONITY w naszym regionie, które mają powstać do końca 2021 roku, około 10 ma być zlokalizowanych w Polsce.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.