Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Testy rozwiązania optymalizującego funkcjonowanie ładowarek

e-petrol.pl
2019-06-12 / 09:45
Testy rozwiązania optymalizującego funkcjonowanie ładowarek

PKN Orlen poinformował w komunikacie, że rozpoczyna pierwsze testy rozwiązania, które pozwoli zoptymalizować proces ładowania samochodów zasilanych energią elektryczną.

Testy to efekt udziału koncernu w programie akceleracyjnym Pilot Maker Electro ScaleUp, realizowanym na podstawie zawartej we wrześniu 2018 roku umowy z firma techBrainers. W ramach programu Pilot Maker Electro ScaleUp, Orlen nawiązał współpracę z firmą Enelion- polskim producentem ładowarek do samochodów elektrycznych oraz oprogramowania dla elektromobilności.

W trakcie pilotażu zostanie wykonana seria urządzeń testowych wraz z oprogramowaniem umożliwiającym przełączanie faz zasilania ładowarek. System umożliwi zwiększenie wydajności wielopunktowych sieci ładowarek. Jego zastosowanie ma wygenerować korzyści zarówno dla operatora sieci ładowarek, jak i użytkowników końcowych

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu