Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Punkty ładowania samochodów elektrycznych powstaną pod galeriami handlowymi

e-petrol.pl
2019-05-30 / 09:56
Punkty ładowania samochodów elektrycznych powstaną pod galeriami handlowymi

W planach i instalowaniu na parkingach pod sklepami ładowarek samochodowych na razie prym wiodą samodzielne markety, ale teraz coraz głośniej mówią też o tym galerie handlowe.

Jak czytamy w „Dzienniku Gazecie Prawnej”, w  wakacje pierwszy punkt ładowania uruchomi przy swoim sklepie we Wrocławiu Aldi, a drugi powstanie w Chorzowie. Kaufland posiadający takie punkty w Suwałkach i w Nowej Soli, zapowiada instalację kolejnych pięciu do końca roku. Lidl mający cztery punkty w Warszawie i Poznaniu, uruchomi nie długo kolejne w Katowicach. Auchan, przy obiektach którego jest 12 punktów ładowania, do końca roku planuje uruchomienie kolejnych dziewięciu. Ładowarki ma też Ikea. 

Dziennik zauważa jednak, że punkty ładowania samochodów elektrycznych są i będą instalowane również w galeriach handlowych. Echo Investment uruchomiło już punkty w galeriach w Kielcach i w Katowicach, a niedługo zrobi to w warszawskiej Galerii Młociny. Neinver, który ma już punkty ładowania w outletach Factory w Krakowie, Poznaniu i Warszawie, zapowiada instalację kolejnych w outlecie Silesia na Śląsku, a kolejną w Ursusie.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu