Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Wiadomość dnia
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Złap okazję – ostatnie dni promocji!

2013-05-10 / 09:51
Złap okazję – ostatnie dni promocji!

Jeszcze dziś wyślij zgłoszenie na III Spotkanie Polski Rynek Paliw. To ostatnie dni, aby skorzystać z promocji i zaoszczędzić 200 zł.

Tematyka Spotkania obejmuje aktualne zagadnienia związane z prowadzeniem działalności w sektorze paliwowym. W dyskusjach z udziałem przedstawicieli administracji publicznej, organizacji branżowych, firm paliwowych oraz rynkowych praktyków i ekspertów omówione zostaną problemy związane perspektywami dla przemysłu paliwowego w Europie oraz planowanymi zmianami w Ustawie o podatku od towarów i usług oraz Ordynacji podatkowej. W programie znajdują się też zagadnienia dotyczące optymalizacja działalności pozapaliwowej stacji.

Sprawdź aktualny program »Swój udział w dyskusji potwierdzili już m.in. Miłosz Karpiński  z Departamentu Ropy i Gazu Ministerstwa Gospodarki, Irena Ożóg – była wiceminister finansów, aktualnie Partner Zarządzający w Kancelarii Ożóg i Wspólnicy, Leszek Wieciech Dyrektor Generalny Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego.

 

Zgłoszenia w promocyjnej cenie można przesyłać tylko do 19 maja! 

Pobierz formularz »Konferencja, która odbędzie się 20 czerwca 2013 r. w Hotelu Windsor Palace & Conference Center w Jachrance, jest kierowana do najwyższego i średniego szczebla zarządzania w firmach należących do koncernów, importerów i hurtowników paliw oraz osób zarządzających w przedsiębiorstwach związanych z tą branżą. W poprzedniej edycji tego wydarzenia udział wzięło blisko 100 przedstawicieli firm zajmujących się importem i obrotem paliwami.Information Market S.A., wydawca portalu e-petrol.pl, od 2004 roku z sukcesem organizuje spotkania dla firm, związanych z branżą paliw płynnych w Polsce. W konferencjach uczestniczą zarówno duże jak i mniejsze firmy, działające w branży paliw, biopaliw i LPG. Spotkania organizowane przez Information Market S.A. to możliwość skorzystania z merytorycznej wiedzy ekspertów oraz szansa na nawiązanie nowych kontaktów i rozmowy w mniej formalnej atmosferze, którym sprzyjają zarówno przerwy kawowe i wieczorny bankiet.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.