Jesteś tutaj: Strona główna » Reklama » Statystki oglądalności
Live Chat Software

Statystyki oglądalności witryn internetowych
stat.pl to przyjazne, pewne i porównywalne statystyki przeznaczone dla małych i średnich witryn. Stat.pl to rozwiązanie dla tych, którzy chcą w łatwy i czytelny sposób mieć pewne dane o ruchu na swojej witrynie.


Miara popularności Twojej witryny
Statystyki stat.pl to pewne rozwiązanie, które dostarcza wiedzy o wielkości ruchu na Twojej witrynie. Sprawdź ilu internautów odwiedza Twoją witrynę, czy powracają, ile odsłon wykonują w trakcie wizyty.

Zoptymalizuj Swoją witrynę
Bądź pewien, że internauci akceptują wprowadzane zmiany i że to co zrobiłeś jest optymalnym rozwiązaniem dla użytkowników. Wiedzę taką dają odpowiednio wykorzystane statystyki.

Poznaj swoich Użytkowników
Sprawdź które strony interesują najbardziej użytkowników, jak poruszają się po serwisie (ścieżki wizyt). Sprawdź skąd przychodzą użytkownicy (państwo, województwo, miasto), jakich specyfikacji technicznych używają (system operacyjny, przeglądarka), jak do Ciebie trafili (wyszukiwarki, słowa kluczowe, katalogi, strony odsyłające).

Wzmocnij swój przekaz marketingowy
Upewnij się, że poniesione koszty na promocję witryny przynoszą wymierne efekty (wzrost oglądalność, wzrost sprzedaży).

Technologia badania gemiusTraffic
Unikalna na skalę światową technologia badania gemiusTraffic, firmy Gemius SA, zastosowana w statystykach stat.pl pozwala na monitorowanie zarówno witryn małych jak i tych największych.

Porównywalne dane
stat.pl to jedyne statystyki, które możesz porównać z badaniem gemiusTraffic, uznanym za standard w polskim Internecie. Od dziś możesz mówić wspólnym językiem z portalami i największymi firmami, ponieważ oni tak samo jak Ty wykorzystują technologię gemiusTraffic do badania oglądalności swoich witryn.

Prezentacja danych

Wykresy słupkowe
stat.plpozwalają w bardzo szybki sposób zapoznać się z wielkością oglądalności oraz trendami jakie panują na Twojej witrynie


Wykresy kołowe
stat.plprezentują dane procentowe o cechach i ogólnych profilach użytkowników odwiedzających Twoją witrynę.


Tabele
stat.plpozwalają szczegółowo zapoznać się z oglądalnością Twojej witryny. Prezentują one dane w postaci liczb i procentów dotyczących poszczególnych statystyk.


Podsumowania
stat.plprezentują dane zbiorcze i uśrednione poszczególnych statystyk. Są tutaj także ciekawostki dotyczące oglądalności witryny.


Mapy
stat.pldokładnie pokazują skąd łączą się użytkownicy odwiedzający Twoją witrynę. Mapy prezentują kontynenty, państwa, województwa i ośrodki miejskie dla Polski.Monitorowanie witryn
Statystyki stat.pl pozwalają monitorować witryny w tradycyjnych technologiach (HTML, PHP, APS) jak i wykonane w technologii FLASH. stat.pl umożliwia także monitorowanie witryn w bezpiecznym połączeniu SSL.

Unikalna geolokalizacja
Technologia gemiusTraffic pozwala lokalizować użytkowników pod kątem kraju, z jakiego odwiedzają Twoją witrynę. Dla Polski geolokalizacja jest o wiele dokładniejsza. Pokazuje województwa i ośrodki z jakich łączą się Internauci (lokalizujemy ok. 2 200 ośrodków).
Korzyści

Przyjazne, pewne, porównywalne
stat.pl to przyjazne, pewne i porównywalne statystyki przeznaczone dla małych i średnich witryn. Stat.pl to rozwiązanie dla tych, którzy chcą w łatwy i czytelny sposób mieć ciągłe dane o ruchu na swojej witrynie. Stat.pl to narzędzie, które pozwoli zoptymalizować witrynę pod kątem preferencji jej użytkowników. Statystyki stat.pl nie wymagają dodatkowego sprzętu ani oprogramowania. To rozwiązanie, które stale zbiera i prezentuje dane w przyjaznym interfejsie.

Pewność
stat.pl Statystyki stat.pl zbierają i dostarczają dane o oglądalności witryny w czasie rzeczywistym, a technologia gemiusTraffic daje pewność, że zbierane są tylko dane o odsłonach wykonanych przez rzeczywistych użytkowników. W statystykach nie są uwzględniane odsłony wykonane przez roboty wyszukiwawcze.


Łatwa implementacja
stat.plTylko 3 kroki dzielą Cię od wiedzy o Twojej witrynie! Od momentu rejestracji do optymalizacji treści i nawigacji witryny przejdź przez 3 etapy:
  1. Rejestracja witryny
  2. Instalacja skryptów
  3. Interpretacja danych

Czytelność danych
stat.plInterfejs stat.pl to połączenie czytelności z łatwością obsługi. Interfejs przedstawia dane w taki sposób, byś mógł jak najszybciej dotrzeć do najważniejszych dla Ciebie informacji i jak najlepiej je wykorzystać. Nasz interfejs został stworzony w technologii Macromedia Flash i aby z niego korzystać wystarczy przeglądarka internetowa z zainstalowanym pluginem Flash w wersji 6 i monitor z ustawioną rozdzielczością conajmniej 1024x768.

Łatwy dostęp
stat.plDostęp do statystyk jest ograniczony poprzez login i hasło. Możesz dodawać nowych użytkowników, którzy będą mieli dostęp do Twoich danych. Każdy użytkownik ma dostęp tylko do tych danych, które chcesz mu udostępnić.

Niskie koszty
Statystyki stat.pl nie wymagają dodatkowych inwestycji w oprogramowanie, ani w sprzęt. Instalacja skryptów stat.pl jest tak prosta, że nie potrzebujesz zatrudniać dodatkowych pracowników.
Dostępne dane
Użytkownicy Liczba użytkowników
Wizyty Liczba wizyt
Długość wizyt
Szerokość wizyt
Czas trwania wizyt
Szczegóły ostatnich wizyt
Odsłony Liczba odsłon
Czas trwania odsłon
Odsyłacze Podsumowanie
Strony odsyłające
Wyszukiwarki
Silniki wyszukiwarek
Słowa kluczowe
Katalogi
Geolokalizacja Podsumowanie
Kontynenty
Świat
Polska – województwa
Polska - ośrodki
Techniczne Systemy operacyjne
Przeglądarki
Wersje językowe
Rozdzielczości
Liczba kolorów
Quickstats Liczba odsłon
Liczba wizyt
Liczba użytkowników
Średni czas trwania odsłon
Średnia pozycja w wizycie
Liczba początków wizyt
Liczba zakończeń wizyt
Liczba wizyt bez strony odsyłającej

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.