Live Chat Software

Zabudowana działka inwestycyjna ze stacją paliw i rozlewnią gazu

Zabudowana działka inwestycyjna ze stacją paliw i rozlewnią gazu

Działka: powierzchnia 1,48 ha, a na jej gruncie znajdują się budynki: magazynu gazów pow. 340m2, budynek sklepu, warsztatu i pomieszczeń socjalnych pow. 165m2, biurowy pow. 120m2, budynki garażowe 280m2. Teren jest utwardzony, ogrodzony, monitorowany, zazieleniony i zadbany. Dzięki obszernej powierzchni, położenia przy drodze wojewódzkiej 239, posiada wiele możliwości rozbudowy, modernizacji oraz rozwoju nie tylko w branży paliw płynnych.

Stacja paliw
jest wiejską stacją, która obsługuje głównie lokalne firmy i okolicznych rolników. Wyposażona jest w jeden zbiornik dwukomorowy na olej napędowy (10m3) i benzynę (5m3) oraz dwa naziemne zbiorniki LPG z dystrybutorem. W 2012 roku przeprowadzona była modernizacja polegająca na wymianie zbiornika podziemnego oraz zakupie dystrybutora paliwowego. Na terenie znajduje się też sklep o powierzchni 40m2.

Rozlewnia gazu propan butan uruchomiona w roku 2011, wyposażona jest w dwie nalewarki podłączone rurociągiem z podziemnym zbiornikiem o pojemności 50m3. Dystrybucja napełnionych w rozlewni butli odbywa się poprzez transportowanie ich do klientów indywidualnych i firmowych. Miesięczny wolumen sprzedaży gazu ok. 130 ton. Opakowania do gazu w postaci butli oscylują wokół 12 tys. szt. 11 kg butli.

lokalizacja: Świecie, woj. kujawsko-pomorskie
Kontakt: +48 606 834 093Sprawdź ofertę franczyzową SHELL

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.