Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Anwim uruchomił 27 stacji własnych pod marką Moya

e-petrol.pl
2017-10-12 / 13:17
Anwim uruchomił 27 stacji własnych pod marką Moya

Pod koniec września działalność w barwach sieci MOYA rozpoczęła kolejna stacja w Szczecinie, ale uroczyste otwarcie nastąpiło wczoraj. Jest to nowy obiekt, należący do spółki Anwim S.A., operatora sieci stacji paliw MOYA.

Stacja w Szczecinie przy ul. Rymarskiej 127, to nowo wybudowany obiekt, który już na etapie projektowania i realizacji został dostosowany do najwyższych standardów sieci Moya i potrzeb przewoźników. Stacja znajduje się w strategicznym miejscu dla transportu ciężarowego - przy DK 31, nieopodal zjazdu z A6 i zaledwie 10 km od przejścia granicznego z Niemcami w Kołbaskowie. 

- Po Słubicach, Różyńcu, Gorzyczkach i innych miejscach ze stacjami bezobsługowymi punkt do tankowania na mapie tuż przed granicą z Niemcami stanowi długo oczekiwane uzupełnienie oferty dla klientów biznesowych wyjeżdżających z Polski tym północnym szlakiem tranzytowym, powiedział Marcin Puchalski, Manager ds. Sprzedaży Kart Flotowych, Moya.

Stacja pracuje w trybie 24h. Kierowcom oferuje paliwa 95, ON, ON Moya Power, LPG oraz AdBlue tankowane z dystrybutora. Podróżni mogą skorzystać również z kompresora i odkurzacza. Podjazd wyposażony jest w bezobsługowe stanowiska dedykowane pojazdom TIR, z szybkim wlewem diesla. Na terenie stacji znajduje się parking dla samochodów ciężarowych, a w sąsiedztwie funkcjonuje punkt wymiany opon. 

Wewnątrz stacji działa natomiast rozbudowany koncept gastronomiczny wraz ze strefą odpoczynku z dostępem do sieci Wi-Fi. Do dyspozycji klientów stacji jest także prysznic. 

Stacja w Szczecinie jest ósmym obiektem w województwie zachodnio-pomorskim, działającym w barwach sieci Moya i tym samym dwudziestą siódmą placówką własną firmy Anwim S.A.  Ze względu na swoje położenie placówka będzie obsługiwała zarówno ruch tranzytowy jak i lokalny. 

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.